Privačios šventės

Privačios šventės

Kviečiame žaidimų kambaryje “Skraiduolis” švęsti gimtadienius, krikštynas, Kalėdines ar darželio šventes, taipogi organizuoti mamyčių ir šeimų susibūrimus. Komfortiškai šventei galėsite atsivesti iki 40 žmonių ir visas kambarys bus skirtas tik Jums.

Maistą bei gaiviuosius gėrimus galite atsinešti patys arba patikėti šį reikalą mums. Dirbame su įvairiais tiekėjais. Kavą, arbatą ir kitus karštus gėrimus Jums pasiūlysime iš “Skraiduolio” kavinaitės meniu. Visos privačios šventės rezervuojamos tik sumokėjus 40 EUR rezervacijos mokestį pavedimu arba grynaisiais.

Privačių švenčių kainos:

  • 2,5h trukmės šventė I-IV – 85 EUR
  • 3h trukmės šventė I-IV – 95 EUR
  • 3h trukmės šventė V-VII ir švenčių dienomis – 115 EUR
  • Papildomas pusvalandis (esant galimybei) – 12 EUR

Na o kol vaikučiai pramogauja, tėveliai galės juos ramiai stebėti mėgaudamiesi puodeliu kavos, arbatos ar kitu gėrimu iš mūsų meniu. Formuodami meniu asortimentą, teikėme pirmenybę natūraliems produktams be dažiklių ir konservantų. Taip pat turime ką pasiūlyti ir alergiškiems vaikučiams. Visas kavas darome ir su augaliniu pienu.

Prieš rezervuojant žaidimų kambarį prašome atidžiai perskaityti mūsų TAISYKLES. Sumokėję rezervacijos mokestį (grynaisiais arba pavedimu) Jūs patvirtinate, jog susipažinote ir sutinkate su žaidimų kambario taisyklėmis.